(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-T7BVMQ2');

Marzena Anna Grochowska Get Choice z siedzibą w Gdyni (81-549), przy ul. Miłej 3D/2, NIP: 8791776390, REGON: 222007220, adres e-mail: marzena@neuronydoroboty.pl, tel. kontaktowy: +48 721 262 626

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

 

 

Realizacja: Plutowski.pl  /  FOTO Ivo Ledwożyw: Ihil.pl

Marzena Anna Grochowska Get Choice z siedzibą w Gdyni (81-549), przy ul. Miłej 3D/2,

NIP: 8791776390, REGON: 222007220, adres

e-mail: marzena@neuronydoroboty.pl,

tel. kontaktowy: +48 721 262 626

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

 

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

 

 

Realizacja: Plutowski.pl

FOTO Ivo Ledwożyw: Ihil.pl

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę, w celu odpowiedzi na moje zapytanie, a także przesłania oferty handlowej (jeżeli dotyczy jej moje zapytanie). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi oraz przygotowania oferty przez administratora danych. Oświadczam, iż zostałem pouczony o przysługujących mi prawach tj. prawie dostępu do treści swoich danych, prawie do ich sprostowania, usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie bez wpływu na ważność przetwarzania przed wycofaniem zgody. 

 

 

Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłana.
Wypełnij proszę wymagane pola.

Skontaktuj się ze mną

 

Prowadzę szkolenia online oraz stacjonarnie na terenie całej Polski. Jeśli zainteresowała Cię moja oferta, serdecznie zapraszam do kontaktu.

 

+48 721 26 26 26

marzena@neuronydoroboty.pl

 

 

Godziny dyspozycyjności:

 

Poniedziałek - Piątek  |  8:00 - 20:00

Sobota  |  8:00 - 17:00

 

Zapoznaj się z ofertą

Chcę to zmienić!

Marzena Anna Grochowska Get Choice z siedzibą w Gdyni (81-549), przy ul. Miłej 3D/2, NIP: 8791776390, REGON: 222007220, adres e-mail: marzena@neuronydoroboty.pl.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

Najbliższa edycja już w styczniu 2023!

Dowiedz się, jak wykorzystać naukową wiedzę, by zacząć realizować życie po swojemu!

 

W teorii odporność psychiczna powinna zwiększać się wraz z wiekiem. Problem polega na tym, że negatywne myślenie i doświadczenia skutecznie ją rujnują.

 

Posłuchaj, jak wpływają na nas złe nawyki myślowe oraz jak skutecznie pracować, by je zmienić.

Prowadząca kurs HappyBrain: Marzena Anna Grochowska

 

ekspert zarządzania dobrostanem, trener biznesu i coach kariery, kierownik studiów podyplomowych Brainologia

Opinie ekspertów na temat moich metod pracy:

„Marzena Grochowska to specjalistka od mózgu,

a powiedziałabym więcej, od myśli. Potrafi zadać jedno celne pytanie w taki sposób, że znajdujesz odpowiedź, której nie mogłaś znaleźć przez lata. To jest coach, który pomaga być taką osobą, jaką chcesz być. Czasem pomaga wyjść ze strefy komfortu, a czasem przykrywa ciepłym kocem, bo to też jest w życiu ważne. Ma indywidualne podejście do człowieka i rewelacyjne efekty.”

 

~ Magdalena Witkiewicz / polska autorka bestsellerów

„Wczoraj, dziś, jutro - zawsze powiem, że priorytetem jest relacja, dialog i człowiek. W każdym spotkaniu z Marzeną jest prawdziwa uważność jaką ma na drugą osobę i ta wyjątkowa umiejętność słuchania, aby usłyszeć. Ładna, mądra, kreatywna, życzliwa i dobra dusza.”

 

~ Tomasz Wolski / Business Unit Manager Biosense,

Webster Poland & Baltics at Johnson & Johnson

„Niespotykana energia, pracowitość, umiejętność doboru słów i łatwość docierania z przekazem, do tego niezwykła kreatywność i ta naturalna siła zjednywania sobie ludzi. Po prostu osobowość, liderka, przy tym empatyczna i życzliwa kobieta z poczuciem własnej wartości, bez sztucznej wyższości. Grochowska i już...”

 

~ Włodzimierz Raszkiewicz / Radio Gdańsk

Kobieta - Anioł z masą pozytywnej energii! Ogromnie się cieszę, że życie pisze różne scenariusze, a mi jest dane kontynuować znajomość poza salą szkoleniową! Marzena stawia każdego do pionu, a na mózgu zna się jak mało kto. Jest ekspertem w dziedzinie brainologii, świetnym coachem, najlepszym trenerem, a - co najważniejsze - fantastyczną osobą z wielkim sercem!”

 

~ Agnieszka Lisowska / Kobieta i Finanse

Gwarancja 100% satysfakcji

albo zwrot pieniędzy

 

Cała wiedza, którą otrzymasz podczas szkolenia, oparta jest na naukowych dowodach z zakresu neurodydaktyki, jak również na wieloletniej praktyce i badaniach kilkudziesięcu naukowców. Właśnie dlatego gwarantuję Ci skuteczność metod, które proponuję podczas szkolenia.

 

Jeśli jednak z jakichś powodów szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, równowartość wydanych przez Ciebie pieniędzy zostanie zwrócona.

 

Jedyne, co będziesz musiała zrobić, to przesłać do sprawdzenia wypełnionego workbooka i plan działania, który ułożysz razem ze mną podczas sesji na żywo. Chcę mieć pewność, że faktycznie zaangażowałaś się w formułę programu. Wiem, że jeśli wykonasz postawione przed Tobą zadania, osiągniesz satysfakcję i konkretne rezultaty.

100%

SATYSFAKCJI

Jeśli odczuwasz poniższe syndromy - ten kurs jest właśnie dla Ciebie:

Przygnębienie

 

strach o przyszłość, utrata pewności siebie, brak chęci do wyznaczania sobie nowych celów

Wypalenie zawodowe

 

bezcelowość wykonywanej przez lata pracy, utrata powołania do zawodu, zmęczenie

Myśli o rozstaniu / rozwodzie z partnerem

 

utrata lub brak chęci do rozwijania wspólnych zainteresowań i podążania dalszą, zgodną drogą

Pogarszające się relacje

 

niewystarczający kontakt z rodziną i dziećmi, utrata budowanej przez lata pozycji, szacunku

Syndrom opuszczonego gniazda

 

wyprowadzka dorosłych dzieci, częste rozważania na temat życia i jego priorytetów

Brak chęci do działania

 

bierność w przeżywaniu dnia, niechęć do poznawania nowych ludzi

Zmiany hormonalne w naszym ciele

 

kłopoty z wagą, trudności w zasypianiu

Brak energii życiowej

 

ruminujące myśli, które zabierają zarówno energię oraz radość z życia

Paradygmat wyboru

 

poszukiwanie wartości w świecie pełnym pseudowiedzy / neuromitów

Częste sięganie po używki

 

życie w błędnym przekonaniu, że dzięki nim będziemy szczęśliwi (nadużywanie alkoholu, dokonywanie zmian w wyglądzie, przeobrażenie stylu życia, wykonywanie nadmiernej aktywności fizycznej, poddawanie się zakupomani)

Poznaj historie kobiet,

które skorzystały już z kursu:

"Bardzo Ci dziękuję jeszcze raz, to był niesamowity dla mnie czas i mam nadzieję, że początek nowego, lepszego, pełniejszego życia. Od tych kilku tygodni mam lepszy humor i więcej zapału do wszystkiego. To jest niesamowite, jaką moc ma nasz mózg. Buziaki wielkie!" 

 

~ Magda Grenc

"Dziękuję Ci bardzo za ten kurs, Twoją energię i entuzjazm"

 

~ Ewa Ratyńska

"Marzena jest wyjątkowa, ciepła, mądra, serdeczna, cierpliwa, super kreatywna, wrażliwa, empatyczna, przyjacielska, a jednocześnie jest przewodniczką... Dobrym i rozumiejącym nauczycielem!"

 

~ Paulina Sikora

"Świetny kurs, który powinna przerobić każda kobieta - młoda i dojrzała."


~ Alicja Kondratowicz

"Fantastyczny, pozytywny kurs. Dla każdej kobiety powinien być obowiązkowy. Cudownie i rozwojowo spędzony czas.

 

Kurs przygotowano wyjątkowo starannie, wiedza przekazana była jasno i zrozumiale, a ponadto została poparta wieloma przykładami. Przewidziano czas na zadawanie pytań oraz wyjaśnienie wątpliwości na bieżąco. Kurs wyróżnia wysoki poziom merytoryczny oraz przyjemna atmosfera. Osoba prowadząca, co wymaga podkreślenia, wykazała się dużym zaangażowaniem, kompetencjami, kreatywnością oraz umiejętnością przekazywania skomplikowanych treści w przejrzysty sposób. Kontakt z osobą prowadzącą - perfetto. Forma prowadzenia zajęć z wykorzystaniem praktycznych przykładów i zeszytu ćwiczeń, pozwoliła nie tylko na łatwiejsze przyswojenie i pogłębienie zagadnień, ale, co najważniejsze, dała możliwość przeanalizowania ich pod względem własnych postaw, dążeń, wyborów, działań, przemyśleń - czyli w odniesieniu do własnego życia.

 

Cztery tygodnie pracy nad kolejnymi zagadnieniami pozwoliły mi na spojrzenie na życie z innej perspektywy. Skłoniły one do dużego rozwoju osobistego i zawodowego. Chciałam bardzo podziękować za możliwość uczestniczenia w tym kursie i przekazać, że to jeden z lepszych, w jakim kiedykolwiek uczestniczyłam!"

 

~ Lilianna Szewczuk - Putrym

"Kurs spełnił moje oczekiwania, dzięki niemu mam świadomość, że sama wpływam na swoje poczucie dobrostanu i widzę, jak wiele zależy ode mnie. Metodyka jak do tego dojść i co przepracować, zawarte są w programie kursu. Osobę prowadzącą cechuje wysoki profesjonalizm, poza tym miałam wrażenie, że Pani Marzenie przekazywanie wiedzy sprawiało ogromną radość. Pierwszy raz uczestniczyłam w kursie, w którym nie mogłam doczekać się kolejnego spotkania.

 

Cudowne osoby uczestniczące w kursie to jakość dodana, życzę każdej nowej grupie takich uczestników. Serdecznie wszystkim polecam, to kurs, który zmienia postrzeganie świata. Dziękuję!"

 

~ Magdalena Pawelczyk - Madalińska

~ Monika Auguścik

Wrocław

~ Justyna Andrych

Gdynia

~ Alicja Kondratowicz

Szczecin

~ Anita Rudek

Kraków

Pakiet START

12-miesięczny dostęp

 

 Kurs Happy Brain 4 Kroki budowania dobrostanu

4 moduły / 4 tygodnie budowania swojej niezależności