(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-T7BVMQ2');

Marzena Anna Grochowska Get Choice z siedzibą w Gdyni (81-549), przy ul. Miłej 3D/2, NIP: 8791776390, REGON: 222007220, adres e-mail: marzena@neuronydoroboty.pl, tel. kontaktowy: +48 721 262 626

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

 

 

Realizacja: Plutowski.pl  /  FOTO Ivo Ledwożyw: Ihil.pl

Marzena Anna Grochowska Get Choice z siedzibą w Gdyni (81-549), przy ul. Miłej 3D/2,

NIP: 8791776390, REGON: 222007220, adres

e-mail: marzena@neuronydoroboty.pl,

tel. kontaktowy: +48 721 262 626

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

 

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

 

 

Realizacja: Plutowski.pl

FOTO Ivo Ledwożyw: Ihil.pl

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę, w celu odpowiedzi na moje zapytanie, a także przesłania oferty handlowej (jeżeli dotyczy jej moje zapytanie). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi oraz przygotowania oferty przez administratora danych. Oświadczam, iż zostałem pouczony o przysługujących mi prawach tj. prawie dostępu do treści swoich danych, prawie do ich sprostowania, usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie bez wpływu na ważność przetwarzania przed wycofaniem zgody. 

 

 

Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłana.
Wypełnij proszę wymagane pola.

Skontaktuj się ze mną

 

Prowadzę szkolenia online oraz stacjonarnie na terenie całej Polski. Jeśli zainteresowała Cię moja oferta, zapraszam serdecznie do kontaktu.

 

+48 721 26 26 26

marzena@neuronydoroboty.pl

 

 

Godziny dyspozycyjności:

 

Poniedziałek - Piątek  |  8:00 - 20:00

Sobota  |  8:00 - 17:00

 

Chcę to zmienić!

Dołączam do kursu

Marzena Anna Grochowska Get Choice z siedzibą w Gdyni (81-549), przy ul. Miłej 3D/2, NIP: 8791776390, REGON: 222007220, adres e-mail: marzena@neuronydoroboty.pl.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

Sprzedaż kończy się 31 maja 2022!

Dowiedz się, jak wykorzystać naukową wiedzę, by zacząć realizować życie po swojemu!

 

W teorii odporność psychiczna powinna się zwiększać wraz z wiekiem. Problem polega na tym, że negatywne myślenie i doświadczenia rujnują ją skutecznie.

 

Posłuchaj, co robią nam złe nawyki myślowe, oraz jak z nimi pracować, by je zmienić.

Prowadząca kurs HappyBrain: Marzena Anna Grochowska

 

(ekspert zarządzania dobrostanem, trener biznesu i coach kariery, kierownik studiów podyplomowych z brainologii)

Opinie ekspertów na temat moich metod pracy:

„Marzena Grochowska to specjalistka od mózgu, a powiedziałabym więcej, od myśli. Potrafi zadać jedno celne pytanie w taki sposób, że znajdujesz odpowiedź, której nie mogłaś znaleźć przez lata. To jest coach, który pomaga być taką osobą, jaką chcesz być. Czasem pomaga wyjść ze strefy komfortu, a czasem przykrywa ciepłym kocem, bo to też jest w życiu ważne. Ma indywidualne podejście do człowieka i rewelacyjne efekty.”

 

~ Magdalena Witkiewicz / polska autorka bestsellerów

„Wczoraj, dziś, jutro - zawsze powiem, że priorytetem jest relacja, dialog i człowiek. W każdym spotkaniu z Marzeną jest prawdziwa uważność jaką ma na drugą osobę i ta wyjątkowa umiejętność słuchania aby usłyszeć. Ładna, mądra, kreatywna, życzliwa i dobra dusza.”

 

~ Tomasz Wolski / Business Unit Manager Biosense,

Webster Poland & Baltics at Johnson & Johnson

„Niespotykana energia, pracowitość, umiejętność doboru słów i łatwość docierania z przekazem, do tego niezwykła kreatywność i ta naturalna siła zjednywania sobie ludzi. Po prostu osobowość, liderka, przy tym empatyczna i życzliwa z poczuciem własnej wartości bez sztucznej wyższości. Grochowska i już...”

 

~ Włodzimierz Raszkiewicz / Radio Gdańsk

Kobieta Anioł z masą pozytywnej energii! Ogromnie się cieszę, że życie pisze różne scenariusze, a mi jest dane kontynuować znajomość poza salą szkoleniową! Marzena stawia każdego do pionu, a na mózgu zna się jak mało kto. Jest ekspertem w dziedzinie brainologii, świetnym coachem, najlepszym trenerem, a co najważniejsze fantastyczną osobą z wielkim sercem!”

 

~ Agnieszka Lisowska / Kobieta i Finanse

Gwarancja satysfakcji 100%

albo zwrot pieniędzy

 

Jeżeli będziesz wdrażać to, co Ci pokażę - dokonasz zmiany w swoim mózgu, bo jak wiesz - on zmienia się pod wpływem doświadczeń. Właśnie dlatego GWARANTUJĘ skuteczność tego kursu, bo jest on poparty wynikami badań kilkudziesięciu naukowców.

 

Jeśli nie staniesz się naszą fanką i nie będziesz mieć rezultatów, zwrócimy Ci zainwestowane środki w 100%. Jedyne co będziesz musiała zrobić, to przesłać nam do sprawdzenia wypełnionego po 4 tygodniach workbooka i plan działania, który razem ze mną podczas sesji na żywo układasz dla siebie, abyśmy mieli pewność, że faktycznie zaangażowałaś się w formułę programu.

100%

SATYSFAKCJI

Jeśli odczuwasz poniższe syndromy - ten kurs jest właśnie dla Ciebie:

Przygnębienie

 

Strach o przyszłość, utrata pewności siebie, brak chęci do ustalania sobie nowych celów

Wypalenie zawodowe

 

Brak sensu wykonywanej przez lata pracy, zmęczenie i utrata powołania do zawodu

Myśli o rozstaniu / rozwodzie

 

Utrata lub brak chęci do nowego poznawania wspólnych zainteresowań i dalszej drogi

Pogarszające się relacje

 

Kiepski kontakt z rodziną, dziećmi, utrata budowanej przez lata pozycji, szacunku

Syndrom opuszczonego gniazda

 

Wyprowadzka dorosłych dzieci, powrót do zastanawiania się nad swoim życiem i swoimi priorytetami

Brak chęci do działania

 

Bierność w przeżywaniu dnia, do tworzenia nowych rzeczy, do poznawania nowych ludzi

Zmiany hormonalne w naszym ciele

 

Kłopoty z wagą i zasypianiem

Brak energii życiowej

 

Ciągle powtarzające się, ruminujące myśli, które zabierają zarówno energię, jak i radość z życia

Paradygmat wyboru

 

Poszukiwanie wartości w świecie pełnym pseudowiedzy, neuromitów i bzdur, które mają działać cuda

Częste sięganie po używki

 

Błędne przekonanie, że dzięki nim będziemy szczęśliwi (alkohol, zmiany w wyglądzie, chęć zmiany stylu życia, nadmierna aktywność fizyczna, zakupomania)

Poznaj historie kobiet,

które skorzystały już z kursu:

"Bardzo Ci dziękuję jeszcze raz, to był niesamowity dla mnie czas i mam nadzieję, że początek nowego, lepszego, pełniejszego życia. Od tych kilku tygodni mam lepszy humor i więcej zapału do wszystkiego. To jest niesamowite, jaką moc ma nasz mózg. Buziaki wielkie!" 

 

~ Magda Grenc

"Kurs spełnił moje oczekiwania. Dzięki kursowi mam świadomość, że sama wpływam na swoje poczucie dobrostanu i wiele zależy ode mnie. Metodyka, jak do tego dojść i co przepracować zawarta jest w programie kursu. Osobę prowadzącą cechuje wysoki profesjonalizm, po za tym miałam wrażenie, że Pani Marzenie przekazywanie wiedzy, czy też dzielenie się nią sprawia ogromną radość. Pierwszy raz uczestniczyłam w kursie, w którym nie mogła się doczekać kolejnego spotkania.

 

Dołącza się jeszcze element cudownych osób uczestniczących w kursie - to jakość dodana. Życzę każdej nowej grupie takich uczestników. Serdecznie wszystkim polecam! To kurs, który zmienia postrzeganie świata i uczestniczenie w nim. Dziękuję!"

 

~ Magdalena Pawelczyk - Madalińska

"Fantastyczny, pozytywny kurs. Dla każdej Kobiety powinien być obowiązkowy. Cudownie i rozwojowo spędzony czas.

 

Kurs przygotowano wyjątkowo starannie, wiedza przekazana była jasno i zrozumiale, a ponadto została poparta wieloma przykładami. Przewidziano czas na zadawanie pytań oraz wyjaśnienie wątpliwości na bieżąco. Kurs wyróżnia wysoki poziom merytoryczny oraz przyjemna atmosfera.

 

Osoba prowadząca, co wymaga podkreślenia - wykazała się dużym zaangażowaniem, kompetencjami, kreatywnością oraz umiejętnością przekazywania skomplikowanych treści w przejrzysty sposób. Kontakt z osobą prowadzącą perfecto. Forma prowadzenia zajęć z wykorzystaniem praktycznych przykładów i zeszytu ćwiczeń pozwoliła nie tylko na łatwiejsze przyswojenie i pogłębienie zagadnień, ale co najważniejsze, dała możliwość przeanalizowania ich pod względem własnych postaw, dążeń, wyborów, działań, przemyśleń - czyli pod względem własnego życia.

 

Cztery tygodnie pracy nad kolejnymi zagadnieniami pozwoliły mi na spojrzenie na życie z innej perspektywy. Skłoniły one do dużego rozwoju osobistego i zawodowego. Chciałam bardzo podziękować za możliwość uczestniczenia w tym kursie i przekazać, że to jeden z lepszych, w jakich uczestniczyłam kiedykolwiek!"

 

~ Lilianna Szewczuk - Putrym

~ Monika Auguścik

Wrocław / menadżer ds. transformacji w banku

~ Justyna Andrych

Gdynia

~ Alicja Kondratowicz

Szczecin

~ Anita Rudek

Kraków / nauczycielka

Pakiet START

12-miesięczny dostęp

 

 Kurs Happy Brain 4 Kroki budowania dobrostanu

4 moduły / 4 tygodnie budowania swojej niezależności

 

Wartość: 967 PLN

 

 Bonus #1 Coaching grupowy na żywo

4 sesje / 4 tygodnie - wsparcie, motywacja, oraz sesje pytań i odpowiedzi

 

Wartość: 800 PLN

 

 Bonus #2 Dedykowana grupa na FB dla kursantek

Pierwszeństwo w dostępie do ekskluzywnej wiedzy, wsparcie, dedykowane nowe narzędzia i materiały, zaproszenie na szkolenia merytoryczne z ekspertami

 

Wartość: 200 PLN

 

Wartość: 1967 PLN

Kup teraz

Sprawdź, jak kupić kurs na raty

Pakiet PREMIUM

24-miesięczny dostęp

 

 Kurs Happy Brain 4 Kroki budowania dobrostanu

4 moduły / 4 tygodnie budowania swojej niezależności

 

Wartość: 967 PLN

 

 Bonus #1 Coaching grupowy na żywo

4 sesje / 4 tygodnie - wsparcie, motywacja, oraz sesje pytań i odpowiedzi

 

Wartość: 800 PLN

 

 Bonus #2 Dedykowana grupa na FB dla kursantek

Pierwszeństwo w dostępie do ekskluzywnej wiedzy, wsparcie, dedykowane nowe narzędzia i materiały, zaproszenie na szkolenia merytoryczne z ekspertami

 

Wartość: 200 PLN

 

 Bonus #3 Badanie odporności psychicznej MTQ 48

Mental Toughness Questionnaire, czyli kompleksowe badanie zawierające diagnozę 8 składowych odporności / badanie online, sesja informacji zwrotnej, 3 raporty rozwojowe

 

Wartość: 450 PLN

 

Wartość: 2417 PLN

Kup teraz

Sprawdź, jak kupić kurs na raty

Najczęściej zadawane pytania:

 Co da mi ten kurs?

Zrobisz 4 diagnozy - jednostek stresu, mocnych stron, sprężystości psychicznej i jednostek szczęścia. Zrozumiesz, jak działa Twój mózg i jak z nim pracować. Zaczniesz tworzyć społeczność dobrych ludzi i wspierać swoich bliskich bez utraty energii dla siebie. Będziesz potrafić zatrzymać negatywną myśl, by nie robiła w Tobie strat. Zaczniesz realizować swoje plany i marzenia i odzyskasz samą siebie.

 Czy dam sobie radę z przyswojeniem materiału?

Oczywiście, że tak! Oprócz lekcji video, pracy z workbookiem, masz możliwość co tydzień skonsultować ze mną swoje postępy.

 Czy mogę zaufać temu ekspertowi?

Z uwagi na to że jestem ekspertem zarządzania dobrostanem, możesz liczyć, że wiedza, którą się dziele jest z pewnością poparta twardymi dowodami.

 Czy mam na to teraz czas?

Nie ma lepszego, ani gorszego czasu niż ten, który masz teraz. Nikt też nie zagwarantuje Tobie tego, że będziesz jeszcze cieszyć się życiem kolejne 10, 25 czy 50 lat. Jeśli chcesz zacząć żyć ze sobą w zgodzie to teraz. Tu rodzi się kolejne pytanie...

 Jak długo trzeba czekać na zmianę?

Pozwól, że odpowiem pewną anegdotą: "Uczeń zapytał mistrza, jak długo trzeba czekać na zmianę. Mistrz się zamyślił i powiedział - jeśli zakładasz, że trzeba będzie czekać, to pewnie długo".

 Dla kogo jest kurs?

Kurs dedykowany jest kobietom, by wspierać ich potencjał. W myśl #nieczekam107lat. Jeśli czytasz to i jesteś mężczyzną nie martw się - jeśli tylko znajdę sposób, jak to zrobić w męskiej energii, to z pewnością zrobię taki kurs również dla Ciebie.

 W jaki sposób mogę kupić kurs?

Wystarczy kliknąć w przycisk "Kup teraz", który przeniesie Cię do platformy sprzedażowej, gdzie zostaniesz krok po kroku przeprowadzona przez proces rejestracji i płatności. Możesz również skorzystać z opcji płatności ratalnej.

 Kiedy otrzymam kurs?

Kurs startuje w piątek 27.05.2022r. Od tego dnia startuje też zamknięta grupa dla kursantek. Dostępy do poszczególnych modułów otrzymywać będziesz co tydzień w piątek (27.05, 3.06, 10.06, 17.06). Z nowym dostępem otrzymasz też kolejne części workbooka do pracy na kolejny tydzień. W każdy piątek o godz. 18.00 jestem dostępna dla Ciebie na platformie livewebinar – link do spotkania otrzymasz na swój adres e-mail.

 Jak działa gwarancja zwrotu?

Jeśli w ciągu 30 dni od zakończenia kursu stwierdzisz, że nie jesteś zadowolona z jego efektów, zgłoś ten fakt drogą mailową na adres marzena@neuronydoroboty.pl. Twoje pieniądze zostaną zwrócone na podany przez Ciebie numer konta w ciągu 2 dni roboczych.

Regulamin zakupów

Przetwarzanie danych

Sprawdź również:

Dołącz do kursu teraz!

Sprzedaż kończy się 31 maja 2022r., o godz. 23:59

Start kursu już 27 maja 2022r.

Wybierz najlepszy pakiet dla Ciebie

i dołącz do kursu już teraz:

Pakiet START

12-miesięczny dostęp

Pakiet PREMIUM

24-miesięczny dostęp

Kurs na raty

Alior Bank lub mBanku

1967 PLN / Kup teraz

2417 PLN / Kup teraz

Jak kupić kurs na raty

W drodze ku zmianom będę towarzyszyć Tobie ja:

Marzena Grochowska

 

 pierwsza w Polsce brainolog (ekspertka zarządzania dobrostanem)

 

 kierownik studiów podyplomowych z brainologii

 

 członek Polskiego Towarzystwa Neurofizjologów Klinicznych

 

 partner Dana Fundation (organizatora Brain Awareness Week)

 

 partner Duńskiego Instytutu Technologicznego

(w ramach projektu sztucznej inteligencji)

 

 trener biznesu i coach kariery Fundacji Integralia

 

 autorka narzędzia wspierającego dobrostan mózgu – Wspominajki 

(narzędzie do budowania rezerwy poznawczej

 

 współautorka książki „GPS Szczęścia, czyli jak wydostać się z Czarnej D.”

 

 autorka licznych programów rozwojowych dla biznesu

Chcę dołączyć!

Kurs, który zmienia

postrzeganie życia!

 

Dzięki temu kursowi przestaniesz nadużywać neuroplastyczności negatywnej, która szuka ciągle zagrożeń i niebezpieczeństw. Dobrostanu po prostu można się nauczyć i zacząć go pielęgnować, aby wzrastał.

 

Prawidłowe zarządzanie dobrostanem pozwoli Tobie ponownie skoncentrować się na sobie, odnaleźć zagubione szczęście, poprawić relacje z ludźmi i inspirować Twoje dorosłe dzieci do budowania ich odporności psychicznej.

 

Poznaj 4 moduły, o które oparty jest kurs:

Moduł I

Mentalne schronienie

 

Stworzysz przy użyciu narzędzi bazę do budowania neuroplastyczności opartej na pozytywnych doświadczeniach, dowiesz się jak działa mózg, wykonasz test stresu, zmapujesz ograniczające myśli i przekonania, zbudujesz mentalne schronienie - 1 krok do dobrostanu

Moduł II

Odwaga

 

Wykonasz test mocnych stron VIA Character Strengths Survey, odkryjesz własne sposoby monetyzacji pracy, poszukasz zjadaczy czasu, zrozumiesz jak działają poziomy świadomości i matryce rozwojowe, zbudujesz wpierające Cię neuroafirmacje, będziesz pracować nad swoją samooceną

Moduł III

Odporność psychiczna

 

Nauczysz się semantyki zdrowego myślenia, zaprojektujesz cel wg metody Vonneguta, będziesz stawiać ludziom granice i chronić swoje prawa osobiste, będziesz eliminować ruminację przy użyciu kwestionariusza myśli automatycznych, wykonasz dla siebie test sprężystości psychicznej, połączysz umiejętności z modułu 1+2+3

Moduł IV

Dobrostan

 

Zrozumiesz jak działa wdzięczność na komórki ciała, poprowadzisz swój osobisty wdzięcznik, zaprojektujesz list do samej siebie, poznasz hawajską metodę hoponopono, wykonasz oksfordzki test szczęścia, otrzymasz prezent od samej siebie - zaktualizujesz swoje neurosterowniki ;)

Czujesz, że Twój mózg pracuje
w trybie awaryjnym
 
a życie staje się coraz bardziej pozbawione sensu?